PRODEJ TABÁKOVÝCH A NIKOTINOVÝCH VÝROBKŮ NA WWW.CESKATRAFIKA.EU
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.05.2023
Kultovní náklaďáky číslo 7
🚚💨 Zpoždění není nikdy zábava, ale když jde o něco tak úžasného, jako je model Tatra 815 z edice Kultovní náklaďáky minulé éry, stojí to za čekání! 🕰️... číst celé
28.04.2023
🧵✨ Sabrina Nähen Special přináší šití do vašeho života s kapkou kouzla! 🌟🪄 Ponořte se do světa roztomilých drobností, které zpříjemní váš domov, potěš... číst celé
27.04.2023
Hledáte čtení na prodloužený víkend?
🤩📚 V tomto videu vám představíme nejžhavější časopisy, které právě vyšly 27. dubna a jsou k dostání na našem oblíbeném webu www.ceskatrafika.com! 💻🛍️ ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. ČASOPISY A PERIODIKA
  4. "10 nejlepších časopisů pro děti: zábava a vzdělání v jednom balení!"

"10 nejlepších časopisů pro děti: zábava a vzdělání v jednom balení!"

V dnešním článku se podíváme na 10 nejlepších časopisů pro děti, které nabízejí zábavu a vzdělání v jednom balení! Tyto časopisy jsou ideální pro rodiče, kteří hledají způsob, jak své děti zabavit a zároveň je něco naučit.

První časopis, který bychom rádi zmínili, je "ABC ". Tento věedecko technický časopis je plný vzrušujících příběhů a dobrodružství, které pomáhají dětem rozvíjet jejich čtenářské dovednosti a zároveň se je zasvěcují do tajů vědy a techniky.

Druhý časopis, který stojí za zmínku, je Časostroj. Tento časopis se zaměřuje na historii a nabízí dětem možnost cestovat časem a objevovat různé epochy a události. Děti se tak mohou seznámit s historickými postavami a událostmi, které formovaly náš svět.

Třetím časopisem, který bychom vám rádi představili, je Raketa. Tento časopis je určen pro děti chytrých rodičů a nabízí zajímavé články a aktivity, které rozvíjejí kritické myšlení a zvídavost dětí.

Čtvrtý časopis, který bychom rádi doporučili, je Kutílek. Tento časopis je prvním časopisem pro vaše dítě a nabízí jednoduché příběhy, básničky a omalovánky, které pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku a základní dovednosti.

Pátý časopis na našem seznamu je Junior 21.století. Tento časopis se zaměřuje na vědu a techniku a nabízí dětem možnost objevovat fascinující svět kolem nás. Děti se tak mohou učit o různých vědeckých fenoménech a experimentech, které mohou provádět i doma.

Šestý časopis, který bychom rádi představili, je Dráček. Tento časopis je určen pro děti od šesti let a nabízí poutavé příběhy, hádanky a hry, které pomáhají dětem rozvíjet jejich logické myšlení a řešení problémů.

Sedmý časopis na našem seznamu je Lego Star Wars. Tento časopis kombinuje zábavu s populárními Lego stavebnicemi a fascinujícím světem Star Wars. Každé číslo obsahuje Lego figurku a návod na stavbu různých modelů z filmové série.

Osmý časopis, který bychom rádi doporučili, je Rozmarýnka. Tento časopis je určen pro kreativní děti a nabízí různé nápady na tvoření, malování a řemesla. Děti se tak mohou učit novým dovednostem a rozvíjet svou fantazii.

Devátý časopis na našem seznamu je časopis Míša. Tento časopis obsahuje hádanky, křížovky, omalovánky a další zábavné aktivity, které pomáhají dětem trénovat svůj mozek a zlepšovat své dovednosti.

Desátý a poslední časopis na našem seznamu ječasopis, který není primárně jen pro děti. Je jím Makovice. Tento časopis je určen pro luštění pro chytré od á do 108 let a nabízí různé logické úkoly, rébusy a šifry, které děti i dospělé nenechají chladnými.

Takže to jsou naše tipy na 10 nejlepších časopisů pro děti! Doufáme, že vám tento seznam pomůže najít ten pravý časopis pro vaše dítě, který bude zábavný a vzdělávací zároveň.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

 

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - čtvrtek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz