PRODEJ TABÁKOVÝCH A NIKOTINOVÝCH VÝROBKŮ NA WWW.CESKATRAFIKA.EU
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.05.2023
Kultovní náklaďáky číslo 7
🚚💨 Zpoždění není nikdy zábava, ale když jde o něco tak úžasného, jako je model Tatra 815 z edice Kultovní náklaďáky minulé éry, stojí to za čekání! 🕰️... číst celé
28.04.2023
🧵✨ Sabrina Nähen Special přináší šití do vašeho života s kapkou kouzla! 🌟🪄 Ponořte se do světa roztomilých drobností, které zpříjemní váš domov, potěš... číst celé
27.04.2023
Hledáte čtení na prodloužený víkend?
🤩📚 V tomto videu vám představíme nejžhavější časopisy, které právě vyšly 27. dubna a jsou k dostání na našem oblíbeném webu www.ceskatrafika.com! 💻🛍️ ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

  1. Úvod
  2. SBĚRATELSKÉ EDICE
  3. Kouzelné audio pohádky Disney
Bombastické pohádky od Disneyho k poslechu i četbě

 

SKVĚLÁ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

Příběhy, jako například Aladin, Sněhurka a sedm trpaslíků, Hledá se Nemo nebo Kniha džunglí znají a milují děti na celém světě. Nadčasové pohádky jsou těmi nejlepšími kamarády šťastného a spokojeného dítěte. Publikace obsahují vyprávění plná optimismu, laskavosti, hrdinství, nadšení a opravdového přátelství.

Je vědecky prokázáno, že čtení a poslech pohádek významně přispívá ke správnému rozvoji dětské osobnosti. Pohádky totiž rozšiřují slovní zásobu, povzbuzují představivost a tvořivost a v neposlední řadě formují charakter. Pokud budete pohádky číst a poslouchat společně, stanou se ideální příležitostí k rozhovorům o tom, co je důležité nejen v pohádce, ale i ve skutečném životě.

 

Skvělá zábava pro celou rodinu s hrdiny z Disneyho pohádek❗ Lví král, Aladin, Sněhurka a sedm trpaslíků, Hledá se Nemo, Kniha džunglí a mnoho dalších příběhů, se kterými můžete prožít fanastická dobrodružství❗ Kolekce Kouzelné audio pohádky přináší radost i ponaučení v u nás dosud nevídané podobě❗

V každém čísle obdržíte knížku Disneho příběhu a audio figurku (pozor, funguje jen s reproduktorem, který je součástí čísla 2❗❗❗) a poslechnete si pohádku.

Předpokládaný rozsah kolekce je 80 čísel, může se však na základě rozhodnutí vydavatele změnit.

V čísle 2 bude přibalen přenosný reproduktor, který vám umožní poslouchat Disneyho příběhy. Tento unikátní reproduktor je součástí čísla dvě a nebude jiná možnost jej objednat, než právě s druhým vydánm sbírky. Pro poslech na reproduktor umístíte postavičku, do otvoru na zadní části reproduktoru vložíte paměťovou kartu (součást čísla 2), připojíte USB kabel (součást balení reproduktoru) a ... hurááá👍👍, můžete začít poslouchat Váš oblíbený příběh.

 

Seznam vydaných a plánovaných čísel:

číslo 1 - Lví král - vyšlo 12.1.2021

Příběh se odehrává na africké savaně v říši zvířat, kde vládne ke spokojenosti všech král Mufasa a právě se mu narodil syn Simba. Celé království s radostí vítá následníka trůnu, jen králův bratr Scar je touto zprávou nemile překvapen. Chce se stát králem místo Mufasy a Simba je další překážkou.  Námět vychází z příběhu dánského prince Hamleta od Williama Shakespeara.

číslo 2 - Sněhurka a sedm trpaslíků - vyšlo 26.1.2021

Na motivy pohádky  O sněhurce od bratří Grimmů natočil v roce 1937 Walt Disney legendární film, který získal dokonce 8 Oscarů (7 malých sošek bylo za 7 trpaslíků). Protože se jedná o patrně nejslavnější pohádku z dílny Walta Disneyho, není třeba dále představovat děj knihy.

číslo 3 - Kniha džunglí - vyšlo 10.2.2021

Předlohou je kniha dobrodružných povídek a novel britského spisovatele Rudyarda Kiplinga z roku 1894. Jedná se o zvířecí epos, pojednávající o malém chlapci Mauglím, který zařívá různá dobrodružství.

číslo 4 - Hledá se Nemo - vyšlo 24.2.2021

Kniha vypráví příběh přespříliš ochranářského rybího otce Marlina (samec klauna očkatého – Amphiprion ocellaris), který s další rybkou jménem Dory (bodlok pestrý – Paracanthurus hepatus) hledá svého syna Nema. Na cestě se Marlin pomalu učí riskovat a uvědomuje si, že jeho syn je schopen se v některých věcech postarat sám o sebe.

číslo 5 - Dumbo - vyšlo 10.3.2021

Román Dumbo Létající slůně napsala spisovatelka Helen Aberson již v roce 1939 a Disney jej poprvé zfilmovali v roce 1941. Druhého filmu se od Disney dočkal Dumbo v roce 2019, tentokrát šlo však o verzi hranou.

číslo 6 - Aladin - vyšlo 24.3.2021

Aladin  je hlavní postava příběhu Aládin a kouzelná lampa. Patří mezi nejpopulárnější příběhy ze souboru Tisíc a jedna noc, ačkoliv do něj původně nepatří. Do arabské sbírky Tisíc a jedna noc byl tento příběh zařazen až francouzským orientalistou Antoinem Gallandem. Tomu jej vyprávěl maronitský vypravěč Hanna Dijáb.

číslo 7 - Kráska a zvíře - vyšlo 7.4.2021

Ve Francii na konci 18. století žil sobecký a pyšný princ, který se jen bavil a pořádal nákladné plesy a hostiny. Když jednoho dne odmítne poskytnout přístřeší staré tulačce, a navíc se jí posmívá, změní se stařena v krásnou čarodějnici a prince promění v netvora. Kletba bude zlomena, když se princ zamiluje a jeho city budou opětovány. Příběh je na motivy románu francouzské spisovatelky Jeanne-Marie Leprince de Beaumont

číslo 8 - Petr Pan - vyšlo 21.4.2021

Petr Pan je fiktivní postava nestárnoucího chlapce z původních děl, jejichž autorem je skotský novinář, dramatik a spisovatel James Matthew Barrie. Jde o fiktivní postavu malého divokého chlapce, který nechtěl dospět a zažíval různá fantastická dobrodružství v magické fiktivní Zemi Nezemi. 

číslo 9 - Toy Story - vyšlo 5.5.2021

Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. 

číslo 10 - Malá mořské víla - vyšlo 19.5.2021

Malá mořská víla je pohádkový příběh o mořské panně, která se zamilovala do lidského prince, pro nějž se rozhodla stát člověkem. Napsal jej dánský spisovatel Hans Christian Andersen v roce 1837.

 číslo 11 - Ledové království - vyšlo 3.6.2021

Připrav se na mrazivý závan ledového vichru z hlubokých severských fjordů, zasněžených hor a nekonečných moří - zakletých do věčného ledu mocným kouzlem královny Elsy

číslo 12 - 101 dalmatinů - vyšlo 16.6.2021

Byl jednou jeden dalmatin Pongo a ten si usmyslel, že najde pro sebe a svého páníčka Rogera společnost. A našel: jednoho krásného jarního dne se seznámí se slečnou Anitou a psí dámou Perditou. Roger se do Anity zamiluje, ožení se s ní a Perdita s Pongem vychovávají patnáct štěňátek.

číslo 13 - Pinocchio- vyšlo 30.6.2021

Pinocchiova dobrodružství (italsky Le avventure di Pinocchio) je dětský román italského spisovatele Carla Collodiho. Pohádka o dřevěném panáčkovi, vlastně neposlušném chlapci, který po četných dobrodružstvích zmoudřel, zbavil se svého dřevěného těla a stal se opravdovým chlapcem, se stala jeho nejznámějším dílem.

číslo 14 - Auta - vyšlo 14.7.2021

Na starovní dráze burácely motory. Kdo letos vyhraje Zlatý píst? Největšími favority byla tři auta: legendární King s číslem 43, soutěživý Chick Hicks s číslem 86 a nováček Blesk McQueen s číslem 95. Jen jeden z nich se ale mohl stát šampionem.

číslo 15 - Popelka - vyšlo 28.7.2021

Popelka je hlavní hrdinka stejnojmenné pohádky (německy Aschenputtel nebo Aschenbrödel) bratří Grimmů, která je v českých zemích známa i pod alternativním názvem O Popelce

číslo 18 - Na Vlásku- vyšlo 8.9.2021

V malém království na břehu jezera se král s královnou chystali na velkou událost, na narození svého prvního děťátka. Královna však vážně ochořela a jedinou nadějí na její uzdravení byla kouzelná květina. Král poslal své vojáky do lesa, aby tuto květinu našli. Nebyli však jediní, kdo chtěl tuto květinu získat...

 

 

 

 

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

 

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - čtvrtek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz