Novinky
21.01.2021
Kolekce Julese Verna v prodeji od 21.1.2021❗❗
Ve čtvrtek začala vycházet unikátní sběratelská edice více než 70 knih francouzského mistra sci-fi Julese Verna. Nenechte si utéct ani jedno číslo ❗❗ ... číst celé
15.01.2021
Nový hokejový magazín
Časopis xHockey uvedl na trh své první číslo 15.1.2021. bude se věnovat výhradně NHL a hned v úvodním vydání nám představí a provede nás sezonou 2020 ... číst celé
08.01.2021
Úžasné bylinky
Chcete znát 200 přírodních tipů pro zdraví a pohodu?   KOUPIT číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

 1. Úvod
 2. Ceniny
 3. SIM karty
 4. SIM Karta pro partu Vodafone kredit 200 kč

SIM Karta pro partu Vodafone kredit 200 kč

Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu Nabídku „Balíčků k předplaceným kartám“ (dále jen „Balíčky“) mohou využít všichni noví i stáv... celý popis
Dostupnost
Skladem 3 ks
200,00 Kč
165,29 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:SIM_VOD_PRPA200
EAN kód:8595134404029
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Podmínky nabídky Balíčky k předplaceným kartám Vodafonu

 1. Nabídku „Balíčků k předplaceným kartám“ (dále jen „Balíčky“) mohou využít všichni noví i stávající zákazníci společnosti Vodafone s předplacenými kartami, včetně Tarifu na míru s předplacenou platební metodou. Nabídka není určena zákazníkům s předplacenou kartou Oskarta a Studentfone.
 2. Nabídka se skládá ze 8 Balíčků ke kartě popsaných v tabulce.
  Balíčky ke kartě
  Komplet
  Balíčky ke kartě
  Volání
  Balíčky ke kartě
  Data a SMS

  Balíček ke kartě/FIX – Komplet v síti

  neomezené volání a sms v síti VF + 500 MB

  249 Kč

   

  Balíček ke kartě/ FIX – Volání v síti neomezeně

  neomezené volání v síti VF

  99 Kč

   

  Balíček ke kartě FIX – 150 MB a SMS v síti neomezeně

  150 MB a SMS v síti neomezeně

  99Kč

   

  Balíček ke kartě/FIX – Komplet do všech sítí

  neomezené volání a sms do všech sítí + 1,5 GB

  899 Kč

   

  Balíček ke kartě/FIX – Volání do všech sítí

  neomezené volání v síti VF + 100 minut do ostatních sítí

  249 Kč

   

  Balíček ke kartě FIX – 500 MB a SMS v síti neomezeně

  500 MB a SMS v síti neomezeně

  199Kč

   

  -

  Balíček ke kartě /FIX – Volání do všech sítí neomezeně

  neomezené volání do všech sítí

  599 Kč

   

  -

  Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

 3. Volání a sms v rámci Balíčků lze uskutečnit do všech mobilních a pevných sítí v rámci České republiky s výjimkou linek se speciální tarifikací.
 4. Objednání Balíčků lze provést ve všech samoobsluhách Vodafonu, v prodejnách Vodafonu, přes operátora Linky péče o zákazníky. Balíčky je možné začít využívat po přijetí potvrzovací sms.
 5. Je možné mít aktivních zaroveň více balíčků -  je možné kombinovat Balíčky ke kartě Volání s Balíčky ke kartě Data a SMS. Není možné kombinovat Balíčky jednoho typu a dále Balíčky Komplet s jakýmkoliv jiným typem Balíčků (Balíčky Volání a Balíčky Data a SMS). V tomto případě je ihned ukončena platnost původního Balíčku a původní Balíček je nahrazen nově objednaným -. V případě, že si chce zákazník s aktuálně platným Balíčkem Komplet v síti (jehož součástí je volání v síti Vodafonu neomezeně) zaktivovat Balíček ke kartě – Volání v síti neomezeně, zákazník obdrží upozornění, že má již Balíček aktivní a k aktivaci nového Balíčku nedojde
 6. Aktivace Balíčků neovlivňuje základní ceny předplacené karty, ke které byl balíček aktivován. Pro aktivaci Balíčku je nutné mít dostatečný kredit, minimálně v hodnotě ceny Balíčku.
 7. V případě Balíčku ke kartě FIX - Volání do všech sítí se nevyčerpané volné minuty převádí pouze do následujícího měsíce, pokud je v tomto měsíci baliček aktivní. Převedené volné minuty se čerpají až po vyčerpání volných minut na daný měsíc.
 8. V případě Balíčku neomezené volání v síti  se cena za minutu mimo síť Vodafone řídí ceníkem tarifu předplacené karty. Po provolání volných minut z balíčku Balíček ke kartě - Volání do všech sítí, je zákazníkovi účtována sazba dle jeho tarifu/předplacené karty a volné minuty v balíčku jsou účtovány po první provolané minutě po vteřinách (60+1). V případě Balíčku volání do všech sítí se po vyčerpání volných jednotek při volání mimo síť Vodafone hovory účtují dle ceníku předplacené karty.
 9. Cena Balíčků se automaticky a ihned strhne z kreditu.
 10. Balíčky ke kartě se automaticky neobnovují – pokud zákazník chce některý z Balíčků dál využívat, vždy si ho musí opět sám aktivovat. Balíčky ke kartě FIX se automaticky obnovují každý měsíc.
 11. Balíčky ke kartě nelze zrušit, ruší se automaticky po vypršení platnosti. V době platnosti Balíčku lze Balíček změnit na jiný. Kredit se za nevyužitý Balíček nevrací. Balíčky ke kartě FIX se automaticky zruší v případě nedostatku kreditu v době obnovy Balíčku FIX nebo lze tyto Balíčky zrušit v internetové samoobsluze Vodafonu, jakékoliv prodejně Vodafonu nebo přes linku péče o zákazníky Vodafonu.
 12. Pokud kredit zákazníka, který má aktivní některý z Balíčků, klesne na nebo pod minimální vyžadovanou hodnotu (0 Kč), může jej stále využívat.
 13. V otázkách neupravených v těchto podmínkách platí Všeobecné podmínky pro poskytování služeb elektronických komunikací, platný Ceník služeb a podmínky uvedené v tištěných materiálech společnosti Vodafone, případně na stránkách www.vodafone.cz.
 14. Pokud je v těchto podmínkách uveden Vodafone, rozumí se tím česká společnost Vodafone Czech Republic a.s. se sídlem Náměstí Junkových 1, 150 00 Praha 5, IČ: 25788001, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze sp. zn. B 6064 (a její síť, produkty a služby).
 15. Vodafone si vyhrazuje právo kdykoliv i bez uvedení důvodu omezit, ukončit nebo změnit podmínky této Nabídky, a to s účinností ode dne oznámení na internetových stránkách www.vodafone.cz, nebude-li výslovně uveden termín pozdější.
 16. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.12.2015 a nahrazují podmínky ze dne 26.6.2015.

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

ZÁSILKOVNA 

ČESKÁ POŠTA

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

 

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - pátek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.