Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID

Úvod » Stavebnice Sluban

Stavebnice Sluban

Sluban je malý, neposedný, pohádkový kluk, který si rád hraje jak s malými dětmi, tak i s většími kluky a děvčaty. Má totiž rád všechny lidi, a i proto vás sám doprovází na těchto stránkách. Hodně rád si maluje ale jeho nejoblíbenější hračky jsou stavebnice. Těch má opravdu dostatek a líbí se mu, protože se dají skládat pořád dokola. Co vše z nich postaví a jak si s tím bude hrát je omezeno jen jeho vlastní fantazií.
A také tyto stavebnice rozvíjejí jemnou motoriku.
Protože má všechny moc rád, je jeho přáním, aby tyto stavebnice mohly mít všechny děti, které si to přejí. My toto jeho přání s radostí plníme, a proto jsou i ceny těchto stavebnic výhodné i bez akčních slev. Doporučené prodejní ceny bývají až o 60% nižší než u jiných podobných stavebnic.
Sluban zahájil výrobu v roce 2004 a nyní se prodává po celém světě. Hračky pro děti by měly splňovat mnoho přísných bezpečnostních norem. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají CE, ROHS a ISO 9001:2008. Díky profesionálnímu vývojovému týmu se jejich kvalita neustále zlepšuje, takže se můžeme těšit na různá překvapení a novinky.
Zajímavostí je, že kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek – jsou kompatibilní.


Parametry

e-shop cena 199,00 Kč (9,95 Euro)
e-shop cena 777,00 Kč (38,85 Euro)

doprava zdarmae-shop cena 549,00 Kč (27,45 Euro)

doprava zdarmae-shop cena 699,00 Kč (34,95 Euro)

doprava zdarmae-shop cena 1 399,00 Kč (69,95 Euro)

doprava zdarmae-shop cena 699,00 Kč (34,95 Euro)

doprava zdarma