PRODEJ TABÁKOVÝCH A NIKOTINOVÝCH VÝROBKŮ A KUŘÁCKÝCH POTŘEB POUZE NA WWW.CESKATRAFIKA.EU
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.05.2023
Kultovní náklaďáky číslo 7
🚚💨 Zpoždění není nikdy zábava, ale když jde o něco tak úžasného, jako je model Tatra 815 z edice Kultovní náklaďáky minulé éry, stojí to za čekání! 🕰️... číst celé
28.04.2023
🧵✨ Sabrina Nähen Special přináší šití do vašeho života s kapkou kouzla! 🌟🪄 Ponořte se do světa roztomilých drobností, které zpříjemní váš domov, potěš... číst celé
27.04.2023
Hledáte čtení na prodloužený víkend?
🤩📚 V tomto videu vám představíme nejžhavější časopisy, které právě vyšly 27. dubna a jsou k dostání na našem oblíbeném webu www.ceskatrafika.com! 💻🛍️ ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

  1. Úvod
  2. SBĚRATELSKÉ EDICE
  3. Veselá farma: audio příběhy z
Veselá farma: audio příběhy z naší farmy

POSLECHNĚTE SI VYPRÁVĚNÍ O ZVÍŘÁTKÁCH A JEJICH KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ NA NAŠÍ FARMĚ

 

Nová edice od De Agostini přinese dětským čtenářům jedinečný koncept, který tu ještě nebyl.  Velkou sadu zvířecích audio figurek a dalších doplňkových figurek, které po přiložení na speciální desku, propojenou s reproduktorem (ten je soušástí čísla 2), odvypráví příběh či vyprávění o konkrétním zvířeti.  

Vše je pro děti připraveno ta, aby se zábavnou formou dozvěděly a naučily nové, zajímavé informace a postřehy o domácích zvířatech a jejich chovu. A to jak v audio verzi, tak také v papírové podobě.

Co vše tedy v každém balení obdržíte?  Předně, audio figurku (pozor, tyto figurky nefungují bez speciálního reproduktoru). Figurky jsou velmi hezky vytvořené, jsou z kvalitního a nezávadného plastu. Kromě audio figurky může jednotlivé číslo obsahovat i další doplňkové figurky nebo komponenty potřebné k sestavení části farmy. S druhým číslem obdržíte i to nejdůležitější, tedy reproduktor. Bez něj figurka nebude mluvit a podle zkušeností z předchozí edice De Agostini, z Audio pohádek Disney, nebude možné tento reproduktor později nijak získat. Neváhejte tedy a včas si ho zakupte na našem webu❗ A nakonec je součástí každého čísla také knížečka v pevné vazbě, ve které je kromě působivých barevných obrázků mnoho zajímavostí o domácích zvířatech, jejich rodinách i o prostředí, ve kterém žijí. Dozvíte se tam také vše o lidské rodině, které farma patří. Děti mohou knihu současně číst i poslouchat.

Z krásných barevných obrázků se děti naučí poznávat zvířata podle toho, jak vypadají, jaké mají charakteristické vlastnosti i jaké zvuky vydávají. Každá knížečka má své ústřední téma a dočtete se v ní vše o konkrétním zvířeti z farmy případně z okolí farmy anebo se v ní dozvíte o rodině farmáře či o každodenním životě a práci v hospodářství. Součástí knihy i audio nahrávky jsou i různé příběhy, které zvířata i farmářova rodina zažívají. Někdy veselé, jindy napínavé příběhy.

Vydavatel naplánoval edici jako čtrnáctideník. první číslo vyšlo 17.srpna 2022. Předpokládaný rozsah kolekce je 80 čísel, ale může se, rozhodnutím De Agostini změnit. Ceny jednotlivých čísel jsou 249 kč s výjimkou čísla 1, které stojí krásných 29 kč. 

 

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

 

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - čtvrtek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz