.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
12.09.2023
NOVÝ ČASOPIS V PRODEJI
Redakce ekonomického webu Newstream.cz, která je známá svými odbornými a aktuálními publikacemi v oboru ekonomie, se rozhodla vstoupit na nový trh a r... číst celé
22.08.2023
Česká kuchařka - Krkonošské recepty
Dobrý den, gurmáni a milovníci tradiční české kuchyně! 🍴⛰️ Dneska pro vás máme něco speciálního - nový díl České kuchařky od Blesku! Tentokrát se podí... číst celé
12.06.2023
Škoda 1100 OHC Coupé
🚗💨 Představujeme vám klenot české automobilové historie - Škoda 1100 OHC Coupé, zvaná "český Jaguár"! 😍🇨🇿 Tento precizní model v měřítku 1:43 je připr... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. NOVÝ ČASOPIS V PRODEJI
NOVÝ ČASOPIS V PRODEJI
12.09.2023

Redakce ekonomického webu Newstream.cz, která je známá svými odbornými a aktuálními publikacemi v oboru ekonomie, se rozhodla vstoupit na nový trh a rozšířit své portfolio. Tento týden totiž vydává své první číslo tištěného byznysově-lifestylového magazínu Newstream Club. Tento krok je významný pro celou redakci, která se tímto posouvá z digitálního prostředí do světa tištěných médií.

Newstream Club, jak se nový magazín jmenuje, je podzimní edicí časopisu, který má vycházet čtyřikrát ročně. Další číslo je již v plánu na prosinec, takže čtenáři mohou očekávat pravidelný přísun kvalitního obsahu. Kormidlo tohoto nového projektu drží ve svých rukách Stanislav Šulc, který se stal šéfredaktorem nového titulu.

Při tvorbě obsahu se redakce spoléhá na své kmenové redaktory z Newstream.cz, ale i na pravidelné přispěvatele. Tito autoři jsou garantem kvality a odbornosti textů, které jsou pro časopis připravovány. 

Newstream Club vychází v nákladu 10.000 výtisků, což je velký počet pro nově vstupující časopis na trh. Každý výtisk má 156 stran a je nabízen za cenu 129 Kč. Magazín je k dostání v naší kamenné prodejně na Černokostelecké ulici v Praze, ale také přes internet. Toto široké spektrum distribuce zajišťuje, že se časopis dostane ke všem potenciálním zájemcům.

Vydavatelství Newstream, které je podporováno finančníkem Radomírem Lapčíkem, považuje nový časopis za svou výkladní skříň. "Newstream Club je printovým výrazem všech obsahů, které na našem webu připravujeme. Doplnil zpravodajství, videa, eventy, podcasty i cluby," vysvětluje šéfredaktorka Newstream.cz Tereza Zavadilová. 

V magazínu se navíc objeví i licencované články z amerického dvouměsíčníku Harvard Business Review, což je prestižní titul, který je uznáván po celém světě. 

"Název Club jsme zvolili proto, že je s námi spjatý. Máme úspěšný obsahový a eventový projekt s názvem Realitní Club, pořádáme akce pod hlavičkou Business Clubu českých a slovenských žen," dodává na závěr Tereza Zavadilová, která má na starosti celkový dohled nad projektem.

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

 

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - čtvrtek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz