Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
17.01.2023
KULTOVNÍ NÁKLAĎÁKY MINULÉ ÉRY
Dlouho očekávaná novinky od firmy DeAgostini, totiž kovové modely s časopisem v měřítku 1:43 se již blíží. Termín vydání prvního čísla je již delší do... číst celé
13.01.2023
MARVEL MOVIE COLLECTION V PRODEJI
Od 11.ledna je v prodeji za fantastických 69 kč první marvelovská figurka, konkrétně Tony Stark alias Iron Man s podobou Roberta Downeyho jr..  VÍCE ... číst celé
12.01.2023
ŠKODA 110 R JIŽ BRZY
Nezapomenulné automobily číslo 34 by mělo vyjít již 26.ledna 2023 Obsahovat bude model populární Škody 110R   číst celé
Zobrazit všechny novinky
Adresa prodejny

TRAFIKA NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

  1. Úvod
  2. SBĚRATELSKÉ EDICE
  3. Zlatá sbírka pohádek Disney
Zlatá sbírka pohádek od Disney

 

ZÁBAVA A UČENÍ S NEJZNÁMĚJŠÍMI POSTAVAMI DISNEY

Velmi mimořádné vydání kolekce knih od Disney v edici Zlatá sbírka pohádek vychází v krátkém sledu již podruhé za sebou. V každé knize se krásnou a spisovnou češtinou dozvíte o příběhu a dobrodružství kultovního hrdiny, který dětem předá příjemným a kultivovaným způsobem mnoho poznatků o světě a naplní je pozitivními emocemi. Mimo to je také učení poslechem čteného textu jednou z nejlepších investic do morálního a intelektuálního vývoje dítěte.

Každá z knih Zlaté sbírky pohádek je napsána krásným a spisovným jazykem a je zvolen i typ písma speciálně pro děti. Pohádky v jednotlivých knihách zobrazují pozitivní vzory v jednání a hodnoty, které bychom si přáli zastávat, jako například přátelství, toleranci či pomoc slabým. Samotné příběhy pak utvářejí pozitivní postoj ke světu a víru v sebe sama. Knihy jsou doplněny překrásnými ilustracemi a jsou na nich zobrazeni kultovní hrdinové Disney.

Tak neváhejte a seznamte vaše děti se skvělým světem Disney a kultovních hrdinů a věnujte jim úžasné vzpomínky na ještě úžasnější příběhy.

Jako bonus, při sesbírání celé kolekce, dostanete obrázek, vytvořený hřbety knih, seřazebými podle čísel vedle sebe.

Celá kolekce by měla podle vydavatele obsahovat celkem 180 knih. Cena jednotlivých knih je 99 kč, s výjimkou čísla jedna, které stojí fantastických 9 korun a čísla dvě za 39 kč. U nás si připlatíte ke každému zakoupenému kusu navíc ještě jednu korunu na balné. Vydavatel si také vyhrazuje právo na změnu rozsahu, pořadí i cen kolekce.

číslo 1 - Lví král - vyšlo 16.9.2021

Dojemný příběh o lvíčeti Simbovi, budoucím vládci Lví říše, a nečekaných událostech, které ovlivnily další osud lvíčete. Simba po smrti svého otce opouští domov, trýzněn výčitkami svědomí. Neuvědomuje si, že se stal obětí svého strýce Scara a nečestného boje o moc. Simbův příběh je pozoruhodný svým dějem o velkém návratu právoplatného vládce, lásce, přátelstvía moudrosti přírody

číslo 2 - Sněhurka a sedm trpaslíků - vyšlo 30.9.2021

Sněhurka a sedm trpaslíků je nadčasový příběh o krásné a dobré princezně a její marnivé a skrz naskrz zlé maceše, která každý den oslovuje kouzelné zrcadlo: „Zrcadélko, řekni přece, kdo je nejkrásnější na světě?“ Bohužel, jednoho dne zrcadlo místo odpovědi: „Ty, má královno,“ odpoví: „Sněhurka.“ Náhlý příval závisti vyvolává u královny nejhorší emoce. Rozhodne se zabít nic netušící princeznu. Sněhurce se ale podaří uniknout před zlými plány královny a najít útočiště v chatrči sedmi trpaslíků.

číslo 3 - Kniha džunglí - vyjde  14.10.2021

Mimořádný příbeh chlapce v džungli vlky. Mauglí se mezi dravci, nebezpečnými pro ostatní, cítí jako doma a není schopen žít mezi lidmi. V džungli zažívá mnoho šťastných zážitků, ale bezstarostnost může rychle skončit, protože ne všechna zvířata jsou ráda, že mezi nimi je malý muž. Mauglí se musí rozhodnout, zda se má vrátit do vesnice, nebo zůstat se svými divokými přáteli v džungli.

číslo 4 - Bambi - vyjde  27.10.2021

Příběh začíná narozením kolouška jménem Bambi. Zvířátko začíná objevovat krásný svět, najde si přátele a hraje si. Bambi se učí, jak žít v lese a co je hrozbou pro jeho druh. Mladý koloušek se musí naučit vše, co bude potřebovat, až bude muset žít bez své matky a až bude v budoucnu chtít založit vlastní rodinu.

 

 

 

 

 

Adresa prodejny

TRAFIKA

NA VINICI

Černokostelecká 4/899 

100 00, Praha 10

Telefon: 252 544 315

Otevírací doba prodejny na

www.ceskatrafika.com/oteviracka

Tabákové výrobky

PRODEJ

IQOS A GLO

Iqos, Glo, cigarety a ostatní tabákové výrobky a kuřácké potřeby naleznete na našem eshopu

 

www.ceskatrafika.eu

Možnosti a ceny dopravy a platby

 

Podrobné onformace o dopravě naleznete na

www.ceskatrafika.com/doprava

KONTAKT
Logo
WWW.CESKATRAFIKA.COM
pondělí - pátek 5:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz