Noir - edice Komiksový výběr Spider-Man - číslo 13

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: 19459
299 Kč
Noir - edice Komiksový výběr Spider-Man - číslo 13
Noir - edice Komiksový výběr Spider-Man - číslo 13
DOSTUPNÉ POUZE PŘES ESHOP
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Vybraný odborníky z Marvelu. Komiksový výběr Spider-Man sbírka se stala největší kompilací Spider-Man grafických románů, které kdy byly sestaveny. S příběhy vytvořenými nejtalentovanějšími komiksovými odborníky se tato komplexní série zabývá téměř 60-ti letou hitorií Spide-Mana. Začíná u legendárního zrodu Spider-Mana a sahá až až k jeho úžasným příběhům moderní doby. Nyní můžeš končně zjistit, proč je Spider-Man superhrdinou číslo jedna na celém světě!   Tato kolekce není shodná s předchozí Marvelovskou kolekcí Ultimátní komiksový komplet ani s kolekcí Nejmocnější hrdinové Marvelu.     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marvel Comics je americké komiksové nakladatelství, které je známé především díky svým superhrdinským postavám jako Spider-Man, Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, X-Men, Fantastic Four a mnoha dalšími. Založené v roce 1939 pod názvem Timely Publications, Marvel se rychle stalo jedním z nejvýznamnějších hráčů v komiksovém průmyslu.

V 60. letech 20. století Marvel zažil období, které je často označováno jako "Stříbrný věk komiksů". Pod vedením spisovatelů jako Stan Lee, Jack Kirby a Steve Ditko, Marvel představil komplexní postavy a narativní oblouky, které se zabývaly společenskými tématy a lidskými emocemi, což bylo v komiksech do té doby neobvyklé.

Marvel Comics se také vyznačuje sdíleným vesmírem, kde se různé postavy a příběhy překrývají, což je známé jako Marvel Universe. Tento koncept umožnil kreativním týmům vytvářet složité příběhové linie a crossoverové eventy, které propojují různé série a postavy.

V posledních desetiletích se Marvel rozšířil i mimo tradiční komiksy, a to zejména díky Marvel Cinematic Universe (MCU), což je filmová a televizní franšíza, která přetavila mnohé z jeho ikonických postav a příběhů do velmi úspěšných filmů a televizních seriálů. MCU pomohlo Marvelu dosáhnout nových výšek popularity a učinit z jeho postav globální kulturní ikony.

Kromě toho, že poskytuje zábavu pro čtenáře a diváky všech věkových kategorií, Marvel Comics také hraje významnou roli v popkultuře a ovlivňuje módu, hračky, videohry a další mediální obsah po celém světě.