Filmové tipy - 3.týden 2024

Omlouvám se za předchozí chybu. Zde jsou tipy na 5 filmů, které můžete najít na ceskatrafika.com:

1. Na sever Severozápadní linkou (1959) - Tento napínavý thriller od mistra napětí Alfreda Hitchcocka vypráví příběh reklamního odborníka Roger Thornhilla, který je omylem zaměněn za tajného agenta a zapleten do nebezpečné hry špionáže. Cary Grant a Eva Marie Saint v hlavních rolích zajišťují, že tento film je klasikou, která by neměla chybět v žádné sbírce.

Koupit ZDE

2. Sunset Boulevard (1950) - Billy Wilder režíroval tento legendární film-noir, který nás zavádí do temného světa Hollywoodu skrze příběh stárnoucí filmové hvězdy a mladého scenáristy. Film získal tři Oscary a je považován za jeden z nejlepších filmů v historii.

Koupit ZDE

3. Snídaně u Tiffanyho (1961) - Audrey Hepburn září v roli excentrické Holly Golightly v této nesmrtelné romantické komedii, která je zároveň elegantní, dojemná a plná stylu. Film, který je dodnes symbolem elegance a lehkosti, vznikl podle stejnojmenné knihy Trumana Capoteho. 

Koupit ZDE

4. Princ a Večernice (1978) - Tato kouzelná československá pohádka vypráví příběh prince Velena, který se vydává na dobrodružnou cestu, aby našel své sestry a získal srdce krásné Večernice. Film plný magie a nostalgie je milován generacemi diváků.

Koupit ZDE

5. Svatba jako řemen (1967) - Tato česká komedie byla na dlouhá léta zakázána kvůli svému zobrazení státních autorit. Příběh tří mladíků, kteří se zapletou do vyšetřování údajného zločinu a následně naruší svatební hostinu, je mistrovským dílem režiséra Jiřího Krejčíka.

Koupit ZDE

Tyto a další filmy můžete objevit a přidat do své sbírky na ceskatrafika.com, kde naleznete širokou nabídku titulů pro všechny milovníky filmů.