MAFRA

Mediální gigant MAFRA představuje pilíř českého mediálního průmyslu, který se může pyšnit dosahem, jež každodenně zasahuje do životů milionů lidí. Své produkty, jimiž jsou jak tištěné tituly, tak internetové portály, rozšiřuje do domácností, kanceláří a veřejných prostor, a to s takovou pravidelností a rozsahem, že každý měsíc osloví neskutečných 7,2 milionu internetových návštěvníků a celkem tři miliony čtenářů, kteří si vybírají z bohaté palety tiskovin.

V srdci této mediální impéria stojí Mladá fronta DNES, deník, který denně přináší svým čtenářům seriózní a aktuální informace, a je doplňován o širokou škálu magazínů pro různé zájmové skupiny. Jeho sesterským titulem jsou Lidové noviny, které se zaměřují na podrobné analýzy a komentáře k aktuálním tématům. V neposlední řadě je tu deník METRO, který cestujícím zdarma poskytuje rychlý přehled dění a regionální týdeník 5plus2, který lidem přibližuje události z jejich nejbližšího okolí.

Když se pak obrátíme k magazínové produkci, naskýtá se nám široké spektrum časopisů. MAFRA se může chlubit například zpravodajsko-společenským týdeníkem TÉMA, jenž se těší velké oblibě a vysokému prodanému nákladu. Mezi další oblíbené časopisy patří například Cosmopolitan, který je ikonou v oblasti módy a životního stylu, Esquire pro muže s citem pro eleganci, Harper's Bazaar, který je synonymem pro luxus a kvalitu, nebo Chvilka pro tebe, která nabízí poutavé příběhy a zajímavosti.

Nezůstáváme pouze u tištěných médií. MAFRA se věnuje i hudbě prostřednictvím svých televizních stanic Óčko, které jsou věnovány především mladé generaci, a Rádio Impuls, jež rezonuje v éteru jako součást mediální divize Agrofert. Kromě toho skupina expanduje do světa digitálních služeb s virtuálním operátorem MOBIL.CZ, mobilní aplikací Portmonka, která přináší finanční výhody jejím uživatelům, a s IDOS.cz, nepostradatelným vyhledávačem jízdních řádů, který je nezbytným pomocníkem každého cestujícího.

Pohled za hranice našeho státu odhalí, že vliv MAFRA sahá i na Slovensko. Tamní mediální scénu obohacuje MAFRA Slovakia, jež stojí za vydáváním Hospodářských novin a magazínů Evita a TÉMA, a provozuje také webový portál HNonline.sk, který je důležitým zdrojem informací pro slovenské publikum.

S takto bohatým a rozmanitým portfoliem produktů a služeb se MAFRA stává nepostradatelným průvodcem ve světě informací, zábavy a inspirace pro české i slovenské publikum. Je to společnost, která je neustále v pohybu a snaží se svým čtenářům a uživatelům přinášet to nejlepší z mediálního světa.