Velký horoskop 2024 - Můj čas Na Kafíčko

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: 24641
59,90 Kč
Velký horoskop 2024 - Můj čas Na Kafíčko
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Nejlepší a nejpodrobnější věštby od předních odborníků vám prozradí, co vás čeká a nemine v roce 2024!

Hvězdy, karty, čísla a biorytmy vám poradí, kdy vás čeká úspěch, štěstí a láska! S naším unikátním speciálem nepropásnete své šťastné dny!  

ASTROLOGIE Co prozradí hvězdy? Jaký bude rok 2024? Co vše vám přinese? Na co se můžete těšit? A na co si dát pozor? Hvězdy vám odhalí, co vás čeká! Ptáte se zvědavě hvězd, jestli pro vás bude rok 2024 šťastnější? Přinese vám zdraví, lásku, hojnost a spokojenost? Jak zvládnete vzestupy i pády? Planety naší sluneční soustavy vám odhalí všechno, co potřebujete znát!

NUMEROLOGIE Věštby podle čísel! Přichází rok jedničky! Rok 2024 je součtem čísel 2 + 0 + 2 + 4 ve znamení čísla 1. Rok nových začátků! Pusťte se do nové životní etapy s důvěrou! Rokem 2024 pokračujeme v  novém devítiletém cyklu. Staré končí a nové začíná. Energie jedničky způsobí, že pocítíte silný příliv energie a inspirace a začnete si víc věřit.

VÝKLAD KARET Karty vám odhalí osud! Vykládací tajemné karty Lenormand vám radí: Budoucnost si tvoříte jen vy sami, svým myšlením a jednáním! V roce 2024 vykročíte odvážně za svým štěstím. Ale buďte opatrní, aby vaše štěstí nebylo pošramoceno neštěstím někoho jiného. V tom případě by vám všechny vaše skutky vrátily jako bumerang.

BIORYTMY ROKU 2024 Energie ve všech měsících! Po náročném boji z roku 2023 přichází čas odpočinku a regenerace! Situace, které vás už dlouho tížily, se dokončí. Napjaté vztahy se zacelí, uzdraví a propustí ze vzájemné vazby. Metoda zjišťování biorytmů a astrotarotu - spojení astrologie a tarotových karet vám prozradí, co vás čeká v každém měsíci roku 2024.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: