Zvířata - Velká ilustrovaná historie

ODŘENÁ ZADNÍ STRANA OBÁLKY KNIHY

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Kód: Z05141
249 Kč
Zvířata - Velká ilustrovaná historie
image00185
SLEVA - POŠKOZENO
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 2 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Zvířata - Velká ilustrovaná historie

Připojte se na fascinující cestu přírodou s knihou "Zvířata - Velká ilustrovaná historie". Tento vizuální skvost a zdroj nekonečného poznání vás provede světem divoké fauny od nejmenších hmyzích tvorů až po majestátní savce. Na více než 400 stranách se setkáte s přes 400 druhy zvířat, každý z nich je představen v jeho přirozeném prostředí s podrobnými informacemi o jeho chování, stravě a životním cyklu. Více než 1200 ilustrací a 400 fotografií přináší jedinečný pohled na biodiverzitu naší planety. Tato kniha není jen encyklopedií; je to dveře do světa, který neustále překvapuje a fascinuje.

Pět největších výhod encyklopedie:

1. Nádherné Ilustrace a Fotografie: Objevte přirozenou krásu zvířat prostřednictvím více než 1200 ilustrací a 400 fotografií, které oživí každý detail a zajistí nezapomenutelný vizuální zážitek.

2. Bohatý Obsah: Prozkoumejte více než 400 druhů zvířat s podrobnými popisy, včetně anatomie, životního stylu a map rozšíření, což vám poskytne hluboký vhled do života naší planetární sourozence.

3. Vzdělávací Hodnota: Ideální pro studenty, nadšence do přírody a rodiny, které chtějí společně objevovat a učit se o rozmanitosti života na Zemi.

4. Exkluzivní Informace: Seznamte se s druhy, které jsou stále tajemstvím pro vědu, a prozkoumejte neobjevené kouty přírody z pohodlí vašeho domova.

5. Dokonalý Dárek: Tento elegantní a informačně bohatý svazek je ideálním dárkem pro každého, kdo má zájem o přírodu, divokou faunu a vědecké objevy.

Vyzbrojte se knihou "Zvířata - Velká ilustrovaná historie" a otevřete dveře do světa, který neustále inspiruje a vzdělává. Objednejte si svůj exemplář ještě dnes a staňte se svědkem nekonečné krásy a rozmanitosti, kterou naše Země nabízí!

 

ODŘENÁ ZADNÍ STRANA OBÁLKY KNIHY

Doplňkové parametry

Kategorie: ČASOPISY O ZVÍŘATECH
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: