Středně těžké sudoku

Kód: SUDOS
30 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2025
Možnosti doručení

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce od 1.500 Kč
.
Až 8000 výdejních míst PPL
V Parcelshopu na vás počká až 7 dní, v Parcelboxu až 3 dny a v AlzaBoxu až 48 hodin. V Česku i na Slovensku❗
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Detailní popis produktu

Sudoku středně těžké Velký výběr klasických Sudoku, střední obtížnost   Sudoku je populární logická hra, hlavolam. Název vznikl z japonského "Súdži wa dokušin ni kagiru," ale její původ není japonský. Hra byla známa v osmdesátých letech 20.století pod názvem "Number Place" ("Umísti číslice") v americkém magazínu o hlavolamech. Pravidla: Základem této hry je tabulka o rozměrech 9x9, tj. 9 řádů a 9 sloupců. Tabulka je z části vyplněna číslicemi. Úkolem je doplnit zbývající číslice do tabulky tak, aby se v žádném řádku, sloupci ani  čtverci o rozměrech 3x3 neopakovala stejná číslice. Volná pole se vyplňují na základě jednoduchého pravidla, které zní: „Vyplnit prázdná pole tak, aby se čísla od 1 do 9 objevila pouze jednou v každé z devíti řad, v každém z devíti sloupců a v každém poli o 3x3 polí“.

Doplňkové parametry

Kategorie: LUŠTĚNÍ
Hmotnost: 0.01 kg
EAN: 8594047410714
ČÍSLO VYDÁNÍ: 5/2025
DATUM VYDÁNÍ: 14.10.2025
FORMÁT: A5
POČET STRAN: 32
FREKVENCE: dvouměsíčník
? DRUH VÝROBKU: periodikum, časopis

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Výpis hodnocení

5
JB Avatar autora | 18.6.2025
Vše v pořádku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

ProMedia je české vydavatelství se sídlem v Prostějově na adrese Sídliště Svobody 3552/16, PSČ 796 01. Specializuje se na vydávání křížovek, osmisměrek a dalších luštitelských publikací.

Vydavatelství se zaměřuje na širokou škálu luštitelských titulů, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Mezi jejich produkty patří například klasické křížovky, tematické osmisměrky nebo publikace kombinující různé druhy hádanek a rébusů. Publikace od ProMedia si oblíbili nejen příležitostní luštitelé, ale i nadšenci, kteří hledají zábavu a odpočinek při procvičování svého logického myšlení a znalostí.

Produkty vydavatelství jsou dostupné na novinových stáncích, v supermarketech a dalších prodejních místech, často prostřednictvím distribučních společností. ProMedia je tak jedním z významných vydavatelů na českém trhu v oblasti zábavní a relaxační literatury.