Funko POP Marvel: GOTG HS - Drax

Funko Pop! figurky jsou snadno rozpoznatelné díky jejich jedinečnému stylu s velkými nadsazenými hlavami a malými těly. Tyto figurky obvykle měří kolem 3,75 palce (přibližně 9,5 cm) a představují širokou škálu postav z různých popkulturních světů, včetně filmů, televizních seriálů, komiksů, videoher, sportu a mnoho dalších.

Dostupnost Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Kód: FK64330
235 Kč
Funko POP Marvel: GOTG HS - Drax
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Funko POP Marvel: Guardians of the Galaxy Holiday Special - Drax je zábavná a tematická sběratelská figurka, která přináší postavu Draxe Ničitele, známého člena strážců galaxie z Marvelovského vesmíru, ve speciální vánoční edici. Tato figurka je inspirována příchodem sváteční sezóny a je součástí řady Guardians of the Galaxy Holiday Special od společnosti Funko, kde jsou oblíbené postavy z týmu Strážců galaxie zobrazeny v svátečním oblečení a s vánočními doplňky.

Figurka zachycuje Draxe v jeho typické bojové póze, ale s humorným svátečním twistem. Místo tradičních zbrojních prvků je Drax oblečený do vánočního svetru s veselými vzory a barvami, které odrážejí jeho nečekanou lásku k oslavám a svátkům. Jako doplněk může mít Drax v ruce vánoční dekoraci nebo jiný sváteční předmět, což přidává k jeho charakteru další rozměr.

Funko POP Marvel: Guardians of the Galaxy Holiday Special - Drax má standardní velikost 3,75 palce (přibližně 9,5 cm) a je vyrobena z vysoce kvalitního vinylu, což zajišťuje její odolnost a dlouhodobé zachování všech detailů. Stojí na pevné základně, což usnadňuje její vystavení na polici nebo v sběratelské vitríně.

Balena je v průhledné sběratelské krabici s designem, který je specifický pro Guardians of the Galaxy Holiday Special, včetně tematických grafických prvků a svátečního dekoru. Toto balení umožňuje vystavení figurky bez nutnosti vybalení a poskytuje ochranu a estetickou prezentaci pro sběratele, kteří si chtějí uchovat své předměty v původním stavu.

Funko POP Marvel: Guardians of the Galaxy Holiday Special - Drax je ideálním dárkem pro fanoušky Marvelu, milovníky Strážců galaxie a pro každého, kdo si chce přinést do domova trochu vesmírné sváteční nálady. Tato figurka je skvělým přírůstkem do jakékoli sbírky Funko POP! a přináší do vánočního období humor a radost, které jsou tak typické pro Draxe a celý tým Strážců galaxie.

Doplňkové parametry

Kategorie: FIGURKY FUNKO
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marvel Comics je americké komiksové nakladatelství, které je známé především díky svým superhrdinským postavám jako Spider-Man, Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, X-Men, Fantastic Four a mnoha dalšími. Založené v roce 1939 pod názvem Timely Publications, Marvel se rychle stalo jedním z nejvýznamnějších hráčů v komiksovém průmyslu.

V 60. letech 20. století Marvel zažil období, které je často označováno jako "Stříbrný věk komiksů". Pod vedením spisovatelů jako Stan Lee, Jack Kirby a Steve Ditko, Marvel představil komplexní postavy a narativní oblouky, které se zabývaly společenskými tématy a lidskými emocemi, což bylo v komiksech do té doby neobvyklé.

Marvel Comics se také vyznačuje sdíleným vesmírem, kde se různé postavy a příběhy překrývají, což je známé jako Marvel Universe. Tento koncept umožnil kreativním týmům vytvářet složité příběhové linie a crossoverové eventy, které propojují různé série a postavy.

V posledních desetiletích se Marvel rozšířil i mimo tradiční komiksy, a to zejména díky Marvel Cinematic Universe (MCU), což je filmová a televizní franšíza, která přetavila mnohé z jeho ikonických postav a příběhů do velmi úspěšných filmů a televizních seriálů. MCU pomohlo Marvelu dosáhnout nových výšek popularity a učinit z jeho postav globální kulturní ikony.

Kromě toho, že poskytuje zábavu pro čtenáře a diváky všech věkových kategorií, Marvel Comics také hraje významnou roli v popkultuře a ovlivňuje módu, hračky, videohry a další mediální obsah po celém světě.