Neuvěřitelné: Kolekce Nezapomenutelné automobily jde do prodloužení! Nezmeškejte model číslo 61!

 

Milovníci automobilové historie a sběratelé modelů, pozor! Naše kolekce "Nezapomenutelné automobily" se nezastavitelně rozrůstá a nyní přichází s dalším, již 61. modelem v pořadí – legendární Škoda Felicia. Tento klenot mezi automobily si nyní můžete přidat do své sbírky v podobě exkluzivního modelu v měřítku 1:24.

Škoda Felicia, která svým charakteristickým designem a technickými vlastnostmi zaujala nejednoho automobilového nadšence, je nyní dostupná na našem webu CeskaTrafika.com za cenu 599 Kč. Součástí balení je nejen model auta, ale také časopis plný zajímavostí o tomto automobilu, který vám umožní nahlédnout do jeho historie a významu.

Prodej tohoto modelu začíná 15.2.2024, tak neváhejte a získejte svou Škodu Felicia, než dojde k vyprodání. Kromě Škody Felicia nabízíme v našem e-shopu široký sortiment dalšího zboží pro sběratele a milovníky různých druhů hobby. Ať už jste fanouškem modelářství, sběratelství figur nebo fanouškem komiksů, u nás si jistě vyberete.

Nezapomeňte, že ke každé objednávce nad 1 000 Kč získáváte dárek zdarma a výhodou jsou i naše přes 3000 výdejních míst po celé ČR. Garantujeme rychlé odeslání do dvou pracovních dnů od zaplacení, takže vaše nové přírůstky do sbírky budou u vás doma v co nejkratším čase.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost rozšířit svou kolekci o skvělý model Škoda Felicia a prohlédněte si i další nabídky na CeskaTrafika.com. Těšíme se na vaše objednávky!

KOUPIT