Oppenheimer na DVD

Oppenheimer_1920x370-px_Multiland (002)

 

Připravte se na jeden z nejočekávanějších filmových zážitků roku, který se s příchodem podzimu objeví v kinech. Dne 22. listopadu 2023 přichází  na filmové pulty obchodů dlouho očekávané dílo, které v sobě snoubí hloubku životopisného příběhu, napětí dramatu a historickou věrnost. Tento film není ničím menším než monumentálním počinem, který se odvážně pokouší zachytit jeden z nejvýznamnějších momentů dvacátého století.

"Oppenheimer", mistrovské dílo režiséra Christophera Nolana, slibuje divákům přenést je do éry, kdy se svět potýkal s nesmírnými výzvami a kdy věda, etika a politika vytvářely těžko rozplétatelný uzel. Ve filmu se setkáme s postavou J. Roberta Oppenheimera, ztvárněného charismatickým Cillianem Murphym, jehož portrét slibuje být stejně komplexní, jako byl samotný muž. Tento fyzik, často označovaný za "otce atomové bomby", se v Nolanově zpracování stává středobodem příběhu, který nás provede jeho osobními i profesními dilematy.

Christopher Nolan, známý svými epickými narativními strukturami a vizuálně ohromujícími filmovými počiny, jako jsou "Interstellar", "Inception" nebo "Dunkirk", přináší další film, který nepochybně rozšíří hranice klasického vyprávění. S délkou 391 minut "Oppenheimer" nepochybně vyžaduje vaši plnou pozornost a závazek, ale zároveň vám slibuje zážitek, který je hoden vaší pozornosti.

Film se může pochlubit nejen vynikajícím hlavním představitelem, ale i hvězdným hereckým obsazením, které zahrnuje jména jako Emily Blunt, která je známa svým talentem pro silné ženské role, a Matt Damon , jehož schopnost vtělit se do jakékoliv postavy je opětovně odměňována filmovou akademií. Spolu s nimi se na plátně objeví také Robert Downey Jr., známý svou schopností přinést komplexní charaktery k životu, a Florence Pugh, která svými výkony opakovaně ohromuje kritiky. Nechybí ani Josh Hartnett a skupina herců, kteří již mají svého Oscara® - Casey Affleck, Rami Malek a Kenneth Branagh, kteří svými výkony přispívají k unikátnosti celého projektu.

"Oppenheimer" není jen obyčejným filmem; je to vzdělávací zážitek, umělecké dílo a historický dokument v jednom. Kombinuje prvky, které byly pečlivě vybírány a skládány dohromady, aby divákům přinesly nezapomenutelný filmový zážitek. S příchodem zimy a svižnějšího počasí se můžete těšit na to, že se ponoříte do příběhu, který je stejně mrazivý, jako je fascinující. Předprodej vstupenek bude zahájen již brzy, a tak si nezapomeňte zajistit své místo v kině, abyste mohli být svědky této epické filmové události.

Od 24. listopadu jej můžete zakoupit na DVD i u nás, na www.ceskatrafika.com, stačí kliknout ZDE