Prodej erotických časopisů

EROTICKÉ ČASOPISY (5)

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom vám představili nedávné změny, které jsme zavedli ve způsobu, jakým přistupujeme k prodeji našich produktů. Především bychom vám rádi sdělili, že jsme se rozhodli nově umístit naši nabídku erotických časopisů na speciálně vytvořený druhý eshop – ceskatrafika.eu. Tento krok může na první pohled vypadat jako malá změna, ale věřte nám, že za ním stojí důležité a promyšlené důvody, o kterých bychom vás rádi podrobněji informovali.

Jedním z klíčových aspektů, které jsme museli vzít v úvahu, je skutečnost, že erotické časopisy jsou produktem určeným výhradně pro dospělé zákazníky. Z toho důvodu je nezbytné, abychom zajistili ověření věku každého zákazníka, který si tyto časopisy zakoupí, a to jak v momentě nákupu, tak i při předání zboží. Naše původní e-shopová platforma bohužel nenabízela možnost selektivního ověřování věku, což znamená, že bychom museli tuto proceduru aplikovat na všechny zákazníky nebo na nikoho. To by však nebylo v souladu s našimi zásadami odpovědného prodeje.

Proto jsme přišli s řešením, které spočívá v přesunu našich erotických časopisů do prostředí, kde je ověřování plnoletosti zákazníků standardní praxí. Náš druhý eshop ceskatrafika.eu se specializuje na prodej tabákových a nikotinových výrobků, kde je ověření věku již dlouhodobě zavedeným a nezbytným procesem. To nám umožňuje zajistit, že naše produkty pro dospělé budou vždy prodávány způsobem, který je v souladu s platnou legislativou a našimi interními pravidly.

Druhým, neméně důležitým důvodem pro tento přesun je zavedení nové platební brány na našem eshopu. Tato platební brána nabízí pokročilé možnosti platby, včetně užívání platebních karet a služeb jako Google Pay nebo Apple Pay. Poskytovatelé těchto služeb mají však své seznamy takzvaných risk produktů, které pokud prodáváte, mohou vést k zamítnutí vaší žádosti o používání jejich platebních řešení. Erotické časopisy a loterie se bohužel řadí mezi tyto risk produkty.

Postavili jsme se tedy před volbu – mít eshop s erotickými časopisy bez možnosti využívání moderní platební brány, nebo naopak přijmout platební bránu, ale vzdát se prodeje erotiky. Po důkladném zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli pro druhou možnost. Věříme, že toto rozhodnutí přinese více výhod jak pro vás, naše zákazníky, tak i pro náš obchodní model.

Děkujeme vám za pochopení a respektování našeho rozhodnutí. Jsme si jisti, že díky těmto změnám budeme schopni nabízet ještě lepší služby a zároveň zůstat věrní našim principům odpovědného podnikání. Věříme, že přínosy těchto změn oceníte a že vaše zkušenost s nákupem u nás bude i nadále pozitivní.

Odkaz na prodej erotických časopisů je www.ceskatrafika.eu/erotika/

S přátelským pozdravem,

Váš tým CeskaTrafika.com