BULVÁRNÍ ČASOPISY
Bulvární časopisy jsou nejprodávanější periodika na trhu. Díky vysokému nákladu se také vyznačují nízkou cenou a jsou proto velmi oblíbeným nenáročným čtení na chvíle oddychu, především u žen. Stále populárnější se mezi klasickými bulvárními týdeníkya tzv. časopisy pro ženy stává retro bulvár, což jsou většinou měsíčníky a časopisy s ještě delší periodou, které se zaměřují na celebrity z dávné i méně dávné minulosti.
Řazení produktů
Výpis produktů
Interview – 96 stran exkluzivních rozhovorů s osobnostmi z kultury, sportu, vědy i byznysu. Pro ty, kteří nezapomněli číst.
Moje chvilka pohody – týdeník pro ženy s nadhledem. Příběhy, recepty, rady a křížovky o ceny. Ideální společník pro váš relax! ☕
Můj čas na kafíčko – týdeník plný příběhů hvězd, emocí a inspirace. Každý čtvrtek ideální společník k šálku kávy! ☕✨
Pestrý svět od Mafry – exkluzivní informace ze života hvězd českého i zahraničního showbyznysu. Recepty, rady, křížovky.
Sedmička – nejlevnější týdeník s TV programem. Celebrity, rozhovory, showbyznys a zábava každý týden! 📺
