Jak básníkům chutná život (DVD)

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: 7SEDI102
59 Kč
Jak básníkům chutná život (DVD)
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 2 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

 

 

Objevte kouzlo nesmrtelné české komedie s DVD "Jak básníkům chutná život". Tento filmový poklad vás zavede do prostředí čerstvého lékaře Štěpána Šafránka, který se po úspěšné promoci vrací do rodného města, aby se popral s realitou dospělého života, profesními výzvami a nečekaně i s láskou. Režie Dušana Kleina spolu se skvělým hereckým obsazením vytvořili dílo, které si zaslouží místo v srdci každého milovníka české kinematografie.


Přesvědčivé body, proč si DVD přidat do vaší sbírky:

 

Nostalgický návrat do zlaté éry české komedie: Tento film je dokonalým připomenutím, proč milujeme české filmy. S jeho humorem, teplem a charakterem vás zavede zpět do doby, kdy se smích line snadno a přirozeně.

 

Vynikající herecké výkony: Pavel Kříž, David Matásek, Eva Vejmělková a další představují hereckou sestavu, která je sama o sobě důvodem k zhlédnutí. Jejich talent a chemie na plátně oživují každou postavu a činí z příběhu něco skutečně speciálního.

 

Univerzální téma: Příběh o dospívání, hledání sebe sama a první lásce je něčím, s čím se může ztotožnit každý. Film nabízí útěchu i inspiraci pro jakoukoliv životní etapu.

 

Kulturní dědictví: "Jak básníkům chutná život" je důležitým kouskem české filmové historie. Jeho vlastnictvím nejen podpoříte domácí kinematografii, ale také si zajistíte kousek kultury pro budoucí generace.

 

Ideální pro každou příležitost: Ať už hledáte film na večer s rodinou, romantickou noc ve dvou nebo prostě chvíli pro sebe, tento film je univerzální volbou, která zklamat nemůže.

 

DVD "Jak básníkům chutná život" je tak mnohem víc než jen film; je to cesta zpět do času, oslava českého umění a příležitost znovu prožít bezstarostné chvíle plné smíchu a radosti. Nechte se unést příběhem, který zahřeje u srdce a připomene, že život je plný nečekaných zvratů a nových začátků.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČESKÉ FILMY
Hmotnost: 0.1 kg
ČESKÉ FILMY: KOMEDIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: