Kristian( DVD)

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 16662
69 Kč
Kristian( DVD)
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1 000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doba doručení
Doručení do dvou dnů
od zaplacení

Připravte se na okouzlující zážitek plný humoru a romantiky s DVD "Kristian." Tato konverzační komedie, režírovaná Martinem Fričem a natočená v roce 1939, je považována za klasiku české veselohry. Díky brilantnímu scénáři a charismatickým výkonům Oldřicha Nového a Nataši Gollové, které jsou doplněny skvělými hereckými představeními dalších hvězd té doby, vás "Kristian" pohltí svým půvabem a nezapomenutelnou atmosférou staré Prahy.
Oldřich Nový ztvárňuje nezapomenutelnou roli malého úředníčka z cestovní kanceláře, jehož tajným snem je jednou měsíčně žít život plný luxusu a dobrodružství. Jeho přeměna z obyčejného muže na "muže světa" přináší řadu humorných i dojemných situací, které jsou doplněny o čarovnou proměnu Nataši Gollové v půvabnou dámu. Spolu tvoří nezapomenutelný pár, jehož chemie je zřetelná ve každé scéně.
Film "Kristian" je nejen svědectvím tehdejšího filmového umění, ale i oknem do éry, kdy humor a eleganci byly klíčovými složkami velkého příběhu. Nyní máte jedinečnou příležitost přivítat tento klenot české kinematografie do své domácí sbírky a znovu prožít jeho kouzlo kdykoliv si budete přát.


5  největších benefitů produktu:

 

Nostalgický výlet do zlaté éry českého filmu: "Kristian" vás zavede do časů, kdy byl humor jemný a romantika nevinná.

Ikonické herecké výkony: Užijte si nezapomenutelné role Oldřicha Nového a Nataši Gollové, které jsou podpořeny hvězdným hereckým obsazením.

Neopakovatelný půvab a atmosféra: Film je bohatý na scény, které dokonale vystihují atmosféru Prahy a života v předválečném Československu.

Zážitek pro celou rodinu: "Kristian" nabízí zábavu, která je vhodná a přístupná pro diváky všech věkových kategorií.

Příležitost pro sběratele: Pro fanoušky českého filmu je toto DVD cenným přídavkem k jejich kolekci, který přináší nejen zábavu, ale i historickou a kulturní hodnotu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ČESKÉ FILMY
Hmotnost: 0.1 kg
ČESKÉ FILMY: KOMEDIE, PRVOREPUBLIKOVÉ FILMY, ZLATÝ FOND ČESKÉHO FILMU, ROMANTICKÝ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: